O nás

Patříte-li k lidem, kteří se rozhodují koupit pozemek nebo nemovitost, postavit nový rodinný dům nebo firemní reprezentační vilu, chcete rekonstruovat dům, byt nebo firemní prostory, založit zahradu nebo zásadně renovovat interiér a máte jen omezený čas se takto složitému projektu věnovat, můžete ocenit námi nabízené služby.​

Díky mnohaletým zkušenostem našich odborníků Vám můžeme nabídnout pomoc při realizaci Vašich cílů. Máme špičkové architekty a designéry, odborné konzultanty, výborné inženýry, projektové manažery, daňové a finanční poradce a právníky. Spolupracujeme se širokou sítí prověřených partnerských firem, na které se můžete při realizaci stavby spolehnout.

 

Náš ojedinělý způsob financování výstavby pomocí stavebního družstva Cholupice INVEST umožňujeme snížit celkové náklady na nákup, stavbu nebo rekonstrukci  od 7 % do 18 % z celkového objemu investice.

 

Využíváme nejmodernější technologie a komunikační prostředky tak, abyste kdykoli a kdekoli měli k dispozici aktuální informace o stavu realizace Vašeho projektu. Naše služby se zaměřují na 6 klíčových oblastí spokojeného bydlení.

 

01. Výstavba rodinných domů

02. Návrhy a realizace špičkových interiérů

03. Chytré bydlení a domácí automatizace

04. Poradenství

05. Inženýrská činnost

06. Zahrada a wellness

© 2006 – 2018   Cholupice INVEST

  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube